Kontakty
Kde nás najdete

O nás

Ve společnosti Geo Real Group, s.r.o., nabízíme svým klientům už od roku 1992 kompletní servis v oblasti geodetických služeb a pozemkových úprav. Ať už potřebujete zaměřit stavební objekt, vytvořit podrobné mapové podklady, vytyčit hranice nebo rozdělit pozemky, odvede pro Vás tým naší společnosti skvělou práci založenou na dlouholeté praxi v oboru. Naše společnost spolupracuje především s klienty z Olomouce a jeho bezprostředního okolí – od jednotlivých vlastníků nemovitostí, přes stavební firmy až po správce inženýrských sítí. Každému z našich klientů umíme navrhnout spolupráci na míru a vymyslet pro ně řešení, které uspokojí všechny jejich potřeby.

Kontaktujte nás

Ve společnosti Geo Real Group nabízíme svým klientům kompletní servis v oblasti geodézie. Potřebujete geometrický plán, detailní mapové podklady nebo chcete vytyčit stavbu? Domluvte se s námi na tom, co byste si představovali a jak by měla naše vzájemná spolupráce probíhat. Využít k tomu můžete následující kontaktní spojení.

Geo Real Group, s.r.o.

IČ: 63981637
DIČ: CZ63981637

Adresa

Hněvotín 8
783 47 Hněvotín

Telefon

E-mail

korba.milan@seznam.cz

Kde nás najdete na Olomoucku

Ve společnosti Geo Real Group spolupracujeme především s klienty z Olomoucka, ať už jde o jednotlivce, firmy nebo veřejné instituce. Naše společnost sídlí v Hněvotíně, malé obci pár kilometrů severozápadně od Olomouce. V případě potřeby budeme rádi, pokud nás přímo v našem sídle navštívíte, abyste se s námi domluvili na čemkoli, co se týká námi nabízených služeb. Naši kancelář najdete přímo v centru v obce, přibližně na půl cesty mezi hasičskou zbrojovnou a místním kostelem. Před budovou bez problému zaparkujete, nejbližší autobusová zastávka (Hněvotín – náměstí) se nachází pět minut cesty od nás. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!